Черви
калифорнийский червь
удобрения
Биогумус
вермикомпост
вермитехнологии
вермикультивирования
 
Меню сайту
Каталог статей
Статті [24]
Партнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Пошук
Пошук
Головна » Статті » Статті

Інструкція по застосуванню Біогумусу
Біогумус використовується, як основне органічне добриво для сільськогосподарських та технічних культур, а також при реанімації та рекультивації ґрунтів.
Вносити добриво «Біогумус» до відкритого ґрунту можливо ранньою весною до пізньої осені. Він є органічним добривом пролонгованої дії. Його ефективність зберігається протягом 4 – 7 років.
Крім того, біогумус необхідно використовувати для боротьби з різними комахами. Для захисту рослин від комах біогумус вносять до ґрунту навколо рослин або готують з нього водяний настій у вигляді вермікомпостного «чаю». Для обробки листової поверхні рослин необхідно обприскувати їх у період вегетації.
Біогумус ефективний засіб проти комах протягом 6 місяців.
 
Для вирощування розсади овочів та квітів – рекомендується 1 частину біогумусу змішати з 3-5 частинами дернової землі або торфу.
 
Для квіткових горшків – 1 частину біогумусу з 4-5 частинами ґрунту.
 
При посіві в гряди зелених культур (петрушки, салату, укропу, шпинату й ін.) - необхідно рівномірно розкидати біогумус по поверхні грядки, перемішати із ґрунтом і полити, а потім здійснити посів насіння. На 1 м2 гряди необхідно внести 0,5-1 кг біогумусу.
 
При розсадженні розсади томатів, огірків або перцю у відкритий ґрунт біогумус слід покласти в кожну лунку в обсязі 100-200 г, перемішати із землею, ретельно полити й посадити саджанець.
 
При посадці картоплі під кожну бульбу бажане внести 100-200 г буогумусу.
 
При посадці суниці рекомендується внести в кожну лунку по 150-200 г біогумусу.
 
Полуниця зацвіте та дозріє на 7 – 10 днів раніше, буде гарніша та солодша, якщо на весні грядку мульчировати з біогумусом.
 
При посадці озимого часнику внести на 1 м2 грядки 0,5 кг біогумусу та перемішати з ґрунтом на глибину 10 см.
 
При посадці кущів (смородини і т.і.) у посадкову яму необхідно внести 1,5 кг біогумусу, ретельно перемішати з землею, полити та висадити кущі.
 
При посадці плодових дерев (яблуні, груші, вишні, сливи і т.і.) у посадкову яму необхідно внести 2 кг біогумусу та перемішати його з ґрунтом.
 
Для підгодівлі рослин у період вегетації рекомендується 1 раз на місяць підсипати біогумус навколо стебеллю рослини або між рядами з розрахунку 0,5 кг біогумусу на 1 м2, перемішати та полити.
 
Для підгодівлі кущів біогумус розсипають по діаметру крони 350 г/м2 на рік.
 
Для підгодівлі плодових дерев біогумус розсипають щорічно під крону з розрахунку 0,5 кг/м2 шаром 2-3 см.
 
Для підгодівлі квітів та декоративних рослин відкритого ґрунту біогумус слід вносити щомісяця з розрахунку 150 – 200 г. під кожну рослину або 0,5 кг/м2.
 
При підгодівлі кімнатних квітів біогумус вносять під рослину 1 раз у 2 місяці по 2-3 столових ложки.
 
Для горшків на 1 кг ґрунту необхідно не більше 200-250 г.
 
Для підгодівлі розсади або кімнатних рослин також готують водяний екстракт з біогумусу (вермікомпостний «чай»). Одну склянку біогумусу всипати у ємність 20 -25 літрів з водою кімнатної температури. Перемішати та дати відстоятися протягом однієї доби. Вермікомпостний «чай» містить у собі водорозчинні фракції біогумусу (вітаміни, фітогормони, гумати й т.і.), а також корисну для ґрунту та рослин мікрофлору. В отриманому розчині для кращого проростання замочують насіння капусти, огірків, томатів на 12 годин (краще на 1 ніч). Схожість насіння зростає на 95 %. Осад з ємності можна використовувати, як гарну підгодівлю для домашніх квітів.
 
Для поливу розсади, городніх культур та плодових дерев. Одну склянку біогумусу треба розчинити у 60 – 75 літрів води кімнатної температури. Вихід продукції збільшується при цьому на 33 %, а терміни дозрівання скорочуються на 10-15 діб. Також добре використовувати цей розчин для обприскування плодових дерев. Обприскування яблунь після цвітіння, на початку обпадання зав’язі, у період закладки квіткових бруньок, росту плодів (початок серпня) збільшується продуктивність дерев (плоди стають крупніші, гарніші, соковитіші та солодші). Обприскування у фазі закладки квіткових бруньок позитивно позначиться на врожайності наступного року.
 
Використання біогумусу діє відмінні результати при вирощуванні декоративних квітів. Трьохкратне обприскування розчином вермікомпостного «чаю» з інтервалом 7-8 днів квіткових культур сприяє більш ранньої вигонці розсади, кращої її приживаності, рясному й пишному цвітінню квіткових культу, збільшенню діо=аметра квіток, приросту їх на кущах. Біогумус стимулює ріст коренів та надземної частини черенкованих рослин, сприяє прискорення росту й цвітіння на 7 – 10 днів, підсилює інтенсивність окрасу листя та значно поліпшує декоративний вид рослини.
 
При роботі з біогумусом дотримуються звичайних правил техніки безпеки.
 
Біогумус безпечний для людей, тварин та бджіл.
Категорія: Статті | Додав: innovations-club (07.12.2009)
Переглядів: 3402
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: