Черви
калифорнийский червь
удобрения
Биогумус
вермикомпост
вермитехнологии
вермикультивирования
 
Меню сайту
Каталог статей
Статті [24]
Партнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Пошук
Пошук
Головна » Статті » Статті

Переробка відходів картонно-тарної промисловості (скопу) шляхов вермітехнології та отриманню біологічно активних речовин та вермікомпосту
Проблема твердих побутових відходів та зокрема проблема відходів картонно-тарної промисловості (скопу):

За даними Міністерства охорони природного навколишнього середовища, у нашій країні щороку утворюється майже 2 млрд. тон різних відходів, 2/3 з яких розкривні, шахтні та інші гірські породи. Тільки переробка сільськогосподарської сировини дає щороку 450 млн. тон відходів. Зростання населення і масштабів виробництва спричинило виникнення регіональних екологічних проблем. Тільки у Києві за рік утворюється близько 800 тис. тон твердих побутових відходів (ТПВ). Приблизно 50% ТПВ складають харчові та паперові відходи, а тому проблема їх переробки – це величезна проблема та відсутність на сьогоднішній день будь якої державної стратегії із створення таких підприємств з переробки, що дасть змогу інвесторам зайти на цей ринок та майже монополізувати його, не маючи конкурентів та маючи величезний ринок сировини та збуту. 

Відходи Картонно-тарних виробництв (КТВ) у всьому світі не переробляються та забруднюють навколишнє середовище.

Відходи картонно-тарної промисловості (скоп) являють собою сировину, яка має значний економічний інтерес в якості субстрату для вирощування червоного каліфорнійського черв'яка та отримання якісного добрива для рослин, яке покращить  екологічний стан навколишнього середовища та підвищує родючість ґрунтів.

Переробка відходів картонно-тарного виробництва (скопу) шляхом вермітехнології із застосуванням спеціального штаму каліфорнійського хробака, що здатен переробляти скоп, не накопичуючи в собі й наступних своїх поколіннях важкі метали та інші шкідливі елементи (що підтверджено лабораторними дослідженнями). Завдяки наявності каліфорнійського хробака потрібного штаму, оптимального мікроклімату, вражаючої родючості хробака нашого штаму,  маємо можливість переробляти великі об’єми скопу в дуже стислі строки (на відміну від інших подібних методів) та отримувати екологічно чисту біомасу й біогумус, які за своїми хімічними показниками перевищують подібних собі конкурентів.

Продукція яка отримується після переробки відходів Картонно-тарних виробництв (скопу):
-    Біомаса червоного каліфорнійського черв’яка, яка є цінною кормовою добавкою. Використання біомаси черв’яка вирішує проблему отримання повноцінного білку для збалансованих кормових ресурсів.  ККД кормів збільшується на 25–30%. Білок, отриманий з червоного каліфорнійського черв’яка (як у сирому, так і в переробленому вигляді), має високий вміст збалансованих амінокислот, а також провітаміну D. Біомаса черв'яка  забезпечує високу ефективність при додаванні до кормів усіх видів тварин, птахів та риби, а також покращує споживчі характеристики м’яса.
-    Біогумус (вермікомпост) - використовується в агропромисловому комплексі для удобрення різних сільськогосподарських культур: зернових, зернобобових,  технічних, олійних, овочевих, плодово-ягідних дерев та кущів, тепличних культур і квітів, газонів,  спортивних площадок, лісових і декоративних дерев,  використовується для відродження ґрунтів.


Категорія: Статті | Додав: innovations-club (19.11.2010)
Переглядів: 1905
Всього коментарів: 0