Черви
калифорнийский червь
удобрения
Биогумус
вермикомпост
вермитехнологии
вермикультивирования
 
Меню сайту
Каталог статей
Статті [24]
Партнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Пошук
Пошук
Головна » Статті » Статті

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ РІДКОГО ЕКСТРАКТУ ВЕРМІКОМПОСТУ (БІОГУМУСУ) «БІОверм»
«БІОверм» (ТУ У 24.1-37469484-002:2011) виробляється екологічно чистим способом з вермікомпосту (біогумусу), без додавання хімічних добавок, вермікомпост - це продукт переробки червоного каліфорнійського черв'яка.

 
 «БІОверм» містить у розчиненому стані всі компоненти вермікомпосту (біогумусу): гумати, фульвові кислоти, амінокислоти, вітаміни, природні фітогормони, мікро та макроелементи, спори ґрунтових мікроорганізмів.
Застосування «БІОверм» дозволяють зменшити норми витрат мінеральних добрив та повністю відмовитися від них.
 
Препарат ефективно використовувати на всіх культурах: злакових, бобових, овочевих, плодово-ягідних, квітів, декоративних рослинах, тощо.
 
Повних технологічний цикл застосування «БІОверм» передбачає три етапи:
1.    Обробка насіння;
2.    Перше позакореневе  підживлення;
3.    Друге позакореневе  підживлення.
Допускається підживлення і більше двох разів, особливо це стосується овочевих культур, схильних до захворювання. В цьому випадку підживлення необхідно робити кожні 2 тижні.
 
Обробка насіння «БІОверм».
Замочування насіння в розчині препарату 1:10 протягом 10-12 годин. Оброблене насіння дає  більший відсоток схожості, терміни проростання насіння скорочуються на 4-6 днів, коренева система більш потужна, збільшується коефіцієнт кущіння.
 
Перше позакореневе  підживлення. 
Рекомендується обробляти разом з гербіцидами або без них, де немає бур’янів. Підживлення проводиться з розрахунку не менше 5 літрів на 1 га., збільшивши дозу препарату до 10 літрів на га. дає найкращі результати.  Хороші результати при розчині 1:15, тобто 5 літрів «БІОверм» на  75 літрів води. 
Перша позакореневе підживлення у фазі кущіння збільшує продуктивність рослин, висоту і діаметр стебла, масу кореневої системи, а так само лікує рослини.
 
Друге позакореневе підживлення.
Проводиться у фазі колосіння рослин аналогічно першого позакореневого підживлення з тими ж нормами.  Друге підживлення підвищує якість, збільшує термін дозрівання та масу, тощо.
 

Категорія: Статті | Додав: innovations-club (28.03.2011)
Переглядів: 2089
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: